Tematikus programok

„Meg is mosakodjál…”- nagymosás bemutató és batikolás

Elkalauzoljuk a hozzánk érkező kicsiket és nagyokat nagyszüleik és dédszüleik mindennapjaiba. Megismerhetik a tisztálkodás és a mosás eszközeit és szokásait.
Régen nem volt fürdőszoba, nem volt mosókonyha. Akkor hogyan és hol mosakodtak, mostak?

A foglalkozást tartja: Mártonné Vattai Anikó
Helyszín: Nyitott szín
Ajánlott létszám: 25
A foglalkozás díja (Ft/fő): 500

Nagymosás bemutató és batikolás

Nagymosás bemutató és batikolt kendő készítés

Kinek ajánljuk: alsó- és felső tagozatos diákoknak

A foglalkozás menete: A gyerekek megismerhetik és kipróbálhatják azokat az eszközöket, amelyek a száradást követő vasalást segítették, valamint a hagyományoknak megfelelően egy reggeli nagymosást is végzünkHogy ne csak a szellemi tudásunkat gyarapítsuk, hanem kézügyességünket is a bemutató végén batikolt kendőt készítünk.

A foglalkozás időtartama: 50-60 perc

A foglalkozás ára: 500 ft/fő

Hogyan rendelheti meg?

A Sóstói Múzeumfalu múzeumpedagógiai foglalkozásaira kizárólag írásos megrendelés formájában fogadjuk a jelentkezéseket, az info@muzeumfalu.hu e-mail címen! A tájékozódásban segítséget, illetve kérdéseire választ kollégáinktól kaphatnak Intézményünk központi telefonszámain:(42) 500-552; (42) 479-704

Múzeumpedagógiai foglalkozásaink hétvégén felárasak

(a normál foglalkozásdíj + 100Ft/fő).

Megértésüket köszönjük!

A megrendelő feltétlenül tartalmazza:

Időpont – pl. 2013. május 15.

Honnan – pl. Mókuska óvoda

Hány fő – pl. 20 fő gyermek + 2 kísérő felnőtt

Korosztály – pl. 3-4 éves gyermekek

Milyen foglalkozásra – pl. Múzeumi Magtár Mesék

Hány órától – pl.10.00

Közvetlen elérhetőség – telefonszám

A megrendelés feldolgozása után minden esetben

Válaszlevelünkben tételesen felsorolva a várható költségekről is tájékoztatást adunk. Amennyiben 3 munkanapon belül ez mégsem történne meg, keresse bizalommal Baloghné Szűcs Zsuzsanna kolléganőnket az alábbi telefonszámok valamelyikén:(42) 500-552;(42) 479-704

Nincs Hozzászólás

Szólj hozzá te is!

Hozzászólni csak regisztrált felhasználók tudnak! Talán nem vagy regisztráva, vagy csak nem jeletkeztél be? Kattints a regisztráció vagy a bejelentkezés gombra.